За тиждень у правопорушників вилучено 63 кг незаконно добутої риби, - Чернігівський рибоохоронний патруль
У період з 28 березня по 4 квітня 2019 року інспектори Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксували 35 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Протягом тижня було складено 15 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 11 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та три - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів). Також оформлено шість актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.
«За даний період у порушників конфісковано 63 кг риби та 59 од. заборонених знарядь лову (сітки). Накладено штрафів на суму 1 240 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 6 052 грн», - підсумував заступник начальника відділу охорони водних біоресурсів Ігор Токарський.
Для прикладу, другого квітня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля біля с. Воловиця Борзнянського району затримано місцевого жителя. Чоловік на р. Десна сіткою виловив рибу в кількості: лин - 2 шт., карась сріблястий - 2 шт., окунь - 2 шт. та плітка - 1 шт. Завдано збитків на суму 591 грн.
Третього квітня на р. Снов, біля с. Седнів виявлено двох місцевих мешканців. Порушники за допомогою сіток впіймали 9 екз. білизни. Збитки склали 2 295 грн.
Четвертого квітня в тій саме місцевості викрито двох громадян з сіткою поріжною та 4 екз. білизни. Збитки становлять 1 020 грн.
На винних осіб складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлені до районних судів області для притягнення правопорушників до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси та заборонені знаряддя лову вилучені.
Нагадуємо, що з першого квітня на Чернігівщині стартувала нерестова заборона вилову водних біоресурсів.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.