Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 вересня, 13:01:20

За три місяці 2019 року на Чернігівщині стягнули майже 37 мільйонів гривень аліментів

05.04.2019   09:36Агенцiя

Більш ніж 36,9 мільйона гривень – таку суму аліментів стягнули органи державної виконавчої служби Чернігівщини з початку цього року. Найбільші показники у Прилуках – 5,4 мільйона гривень і Козельці – майже 5 мільйонів.

Закон дозволяє накладати штраф на боржників за несплату аліментів у сукупному розмірі більше ніж 1 рік. Ці кошти також перераховуються на утримання дітей.

За прострочення виплат строком 1 рік штраф становитиме 20% від заборгованої суми, за 2 роки – 30%. У випадку заборгованості за 3 роки штраф зросте до 50% від суми боргу.

Загальна сума сплачених батьками штрафів становить близько 490,2 тисячі гривень. Статистика свідчить, що на Чернігівщині є «довгострокові» боржники: 50-відсоткових штрафів сплачено на суму 344,5 тисячі гривень.

 
За інформацією Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.

У Чернігівській політехніці нагородили призерів чемпіонату області з футболу 10:17

Сьогодні в Національному університеті «Чернігівська політехніка» свої нагороди отримали команди-призери та кращі гравці обласного чемпіонату, який нещодавно провели серед футбольних клубів Чернігівщини.

Дотримання трудового законодавства в умовах мораторію: позиція Держпраці 10:05

Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізація трудових відносин – тема сьогоднішньої онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

ВПО та жителі прифронтових територій можуть скористатися компенсацією на придбання житла за програмою єОселя 09:14

Десятого вересня набрала чинності постанова, якою Кабінет Міністрів України розширив доступ до програми єОселя для внутрішньо переміщених осіб та жителів прифронтових територій. Сам механізм запрацює упродовж декількох днів, коли банки врегулюють обмін інформацією з Пенсійним фондом України.

15 вересня: цей день в Україні і світі

15 вересня: цей день в Україні і світі 09:13

ДЕНЬ 1300 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1300 RUSSIAN AGRESSION