Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 12:45:35

З незаконно отриманих безробітними коштів добровільно відшкодовано 236,1 тис. грн.

05.04.2019   09:17Агенцiя

До уваги безробітних громадян! Вам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо Ви перебуваєте на обліку в службі зайнятості, отримуєте допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працюєте, в тому числі виконуєте роботу, надаєте послуги за цивільно-правовими договорами, або продовжуєте займатись підприємницькою діяльністю, або ж подали до служби зайнятості недостовірні дані щодо останнього виду зайнятості.

Ці неправомірні дії виявляються шляхом обміну інформацією між службою зайнятості, податковою службою та Пенсійним фондом України.

При відмові відшкодувати кошти, а також у разі неповернення їх у встановлений строк, стягнення здійснюється у судовому порядку відповідно до законодавства.

Зокрема, у 2018 році в області виявлено 108 осіб, які неправомірно отримали кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у сумі 361,0 тис.грн.

З незаконно отриманих безробітними коштів добровільно відшкодовано  236,1 тис.грн. Тим, хто ухиляється від повернення коштів, доведеться мати справу з судовими та правоохоронними органами. Так, службою зайнятості подано 3 позови до суду на суму 93,1 тис.грн. та 5 звернень до правоохоронних органів на суму 118,1 тис.грн. з метою сприяння у відшкодуванні завданих Фонду збитків.

 
Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39

Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.

Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17

У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.

Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43

У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.

На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21

За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.

На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50

У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини