Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 19:06:27

Друга лікарня: співробітники кардіохірургічного відділення візьмуть участь у благодійному пробігу заради хворих дітей

04.04.2019   09:19Агенцiя

Співробітники кардіохірургічного відділення Чернігівської міської лікарні №2 на чолі із завідувачем відділення, лікарем-хірургом серцевосудинним Ігорем Венгером візьмуть участь у наймасовішому спортивно-благодійному проекті України.


Йдеться про 27-й щорічний «Пробіг під каштанами», який цього року проведуть у День Києва. Старт відбудеться 26 травня на Майдані Незалежності. Участь у «Пробігу під каштанами» щороку беруть понад 10 000 учасників та більше 300 корпоративних команд.

Кошти, зібрані в рамках пробігу, спрямовуються на закупівлю необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Організаторами пробігу виступають БФ «Пробіг під каштанами», Київська міська державна адміністрація та Агентство маркетингових комунікацій DIALLA.

Щороку в заході беруть участь тисячі бігунів. У 2018-му в центрі столиці зібралися рекордні 16 тисяч учасників та гостей. З їх допомогою вдалося зібрати рекордні 2 мільйони гривень для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Як повідомляють у кардіохірургічному відділенні ЧМЛ №2, наразі гуртується команда. Це майже два десятки осіб. Команда матиме назву SIVER. Вже підготовлена форма для учасників забігу.


Прес-служба КНП "Чернігівська міська лікарня №2" ЧМР

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини