Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 10:55:13

У Чернігові на тротуарах замінять всю неякісну тактильну плитку

03.04.2019   08:45Агенцiя

Багато чернігівців звертають увагу на те, що жовта тактильна плитка на відремонтованих минулого року тротуарах у багатьох місцях почала руйнуватися. Міський голова Владислав Атрошенко на розширеній нараді 2 квітня публічно підтвердив, що пошкоджену плитку замінять.


Одночасно він доручив управлінню ЖКГ зробити інвентаризацію стану не лише тактильної, а всієї тротуарної плитки й виявити місця, де вона почала псуватися.

На попередніх нарадах Владислав Атрошенко вже піднімав це питання і наголошував, що виправлення недоброякісності в дорожніх роботах має бути проведене за рахунок підрядників. Як відомо, вже кілька років поспіль у Чернігові всі підрядники, які виконують будь-які роботи за кошти бюджету міста, в обов’язковому порядку підписують гарантійні угоди щодо зробленого.

Також мер доручив у стислий термін прибрати з узбіч відремонтованих вулиць і з газонів вздовж них всі залишки щебеню та інших будівельних матеріалів, покинутих там після дорожніх робіт. У якості прикладу він привів щойно відремонтовану вулицю Рокоссовського, де будівельні відходи подекуди залишилися на зелених зонах.

Одночасно в Чернігові проводиться велике весняне прибирання – період з 25 березня по 30 квітня 2019 року оголошений Місячником благоустрою. А на 13 квітня запланований День довкілля і загальноміський суботник.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.