Відбулося нарада міського штабу з організації проведення місячника з благоустрою, санітарного очищення та озеленення території
1 квітня у малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулася нарада міського штабу з організації проведення місячника з благоустрою, санітарного очищення та озеленення території міста Ніжина за участі членів робочої групи з озеленення міста Ніжина, керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів та виконавчих органів міської ради.
Розглядаючи питання вивезення зібраного сміття з територій закріплених за підприємствами, установами, організаціями міста, Григорій Олійник наголосив на тому, що процес прибирання повинен закінчуватися навантаженням сміття на транспортні засоби та вивозом їх на полігон. Для цього керівники повинні завчасно, за 2-3 дні замовляти в управлінні житлово-комунального господарства та будівництва транспортні засоби.
Також він наголосив на тому, що на полігон дозволяється безкоштовно завозити лише СМІТТЯ ЗІБРАНЕ ІЗ ЗАКРІПЛЕНОЇ ТЕРИТОРІЇ, будівельне сміття та інші відходи безкоштовно на полігон не прийматимуться. Керівники підприємств, установ, організацій міста проінформували, що процес прибирання вже розпочато. Так, наприклад, на території чотирьох навчальних закладів вже чисто.
Аналізуючи результати виїзної наради міського штабу в центральні сквери міста члени комісії прийшли до висновку що для якісного озеленення та облаштування скверів необхідно розробити їх паспорти, а вже потім відповідно до них висаджувати дерева. Також Григорій Миколайович додав, що у центральних скверах міста місць для висаджування не так уже і багато. Наприклад у сквері Л. Губіної є можливість висадження 5-6 дерев, таку ж кількість у сквері м. Заньковецької. Точкове підсаджування необхідно провести у сквері М. Гоголя. Висадження катальп спланували здійснити на початку вул. Незалежності.
Начальник відділу роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко наголосила на існуванні великої кількості сміття по стічних канавах на узбіччях вулиць міста, які не належать ні до домоволодінь ні до прилеглих територій підприємств, організацій, установ. Також вона відмітила порушення благоустрою на територіях занедбаних домоволодінь, власники яких померли, а правонаступника не встановлено. Щодо цього Григорій Миколайович відмітив необхідність розпочати процес оформлення таких домоволодінь за Ніжинською міською радою.
Начальник комунального підприємства "Виробниче управління комунального господарства" Владислав Корман нагадав про необхідність висадження квітів на міські клумби та надав пропозиції для розгляду щодо цього питання.
В цілому штабом було відмічено позитивні зрушення у питаннях благоустрою та озеленення міста, а Григорій Олійник вказав на необхідність тримати всі заходи на особливому контролі міської влади.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.