Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 жовтня, 14:24:26

Чернігівський окружний адміністративний суд провів “Урок справедливості” для першокласників

29.03.2019   08:34Агенцiя

У середу, 27 березня, суддя Чернігівського окружного адміністративного суду Ірина Соломко та головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та аналітично-статистичної роботи суду Алла Бобрушко провели пізнавальний “Урок справедливості” для першокласників приватної школи “МудрАнгелики”.

Під час уроку дітям було презентовано мультфільм про суд, знятий в рамках проекту “Підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів” за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя”. Він створений для підвищення обізнаності дітей з діяльністю судів України.

Під час цього заходу школярі мали можливість відчути себе в ролі справедливих суддів та допомогти героям яскравого мультфільму “Кінь проти Хом’яка” чесно вирішити спір, що виник між казковими мешканцями лісу.

Суддя Ірина Соломко вислухала думки дітей щодо того, хто із героїв мультфільму правий, а хто ні, в ігровій формі пояснила, як завжди залишатися справедливим. Під час палких дискусій діти погодилися, що обов’язковість рішення для всіх є запорукою мирного життя у подальшому. Також Ірина Іванівна продемонструвала присутнім мантію та нагрудний знак судді, розповіла про цю професію. Наприкінці уроку учні отримали значки з серії “Справедливці” та диплом про участь у всеукраїнській акції.

Нагадаємо, метою таких комунікаційних заходів є утвердження принципів верховенства права, донесення дітям у доступній формі знань про роль суду у суспільстві та державі, важливості принципу верховенства права, справедливості і рівності всіх перед обличчям закону. Подібний захід Чернігівським окружним адміністративним судом було проведено вже вдруге.

Останні новини Чернігівщини

Щоб

Щоб "тихе полювання" було в задоволення 09:39

Осінь – чудова пора для збирання грибів. Щоб зробити це хобі цікавим і головне – безпечним, варто дотримуватись правил, які допоможуть не лише зробити відвідування лісу приємним, а й зберегти здоров’я.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Талант у спадок" 09:31

18 жовтня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Талант у спадок».

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил

Чернігівською митницею припинено 894 порушення митних правил 09:14

Протягом січня-вересня 2019 року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 894 справи про порушення митних правил, загальною вартістю предметів правопорушення – понад 3,9 млн гривень.

Чернігівські ради стабільні

Чернігівські ради стабільні "середнячки" в рейтингу коаліції "Прозори ради" 09:00

17 жовтня відбулась прес конференція «Чи впливає рейтинг на прозорість та підзвітність Чернігівських рад?». Члени коаліції «Прозорі ради» презентували результати рейтингу участі громадян в процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування.