Припинено незаконну діяльність нелегальних АЗС та АГЗП
На території Чернігівського, Куликівського, Ріпкинського районів та м. Чернігова припинено незаконну діяльність ряду нелегальних АЗС та АГЗП, які функціонували без необхідних дозвільних документів, зокрема такі АЗС припинено у м. Чернігові по вул. Любецькій та по провулку Старобілоуський.
За фактами їх незаконної діяльності Чернігівською місцевою прокуратурою розпочато 11 кримінальних проваджень, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого).
У ході розслідування встановлені чисельні порушення, пов’язані з відсутністю необхідних дозволів на експлуатацію та виконання робіт підвищеної небезпеки тощо, а отже користування такими АЗС створює загрозу для людей та поширює вірогідність реалізації клієнтам неякісного палива сумнівного походження.
У розпочатих місцевої прокуратурою кримінальних провадженнях досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо встановлення всіх обставин, вчинених кримінальних правопорушень.
У разі наявності у мешканців м. Чернігова, Куликівського, Ріпкинського та Чернігівського районів інформації про діяльність незаконних АЗС, просимо повідомляти Чернігівську місцеву прокуратуру.
Чернігівська місцева прокуратура
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.