Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 06:01:37

За минулу добу рятувальники ліквідували 36 загорань, що виникли внаслідок спалювання громадянами сухої рослинності та сміття

26.03.2019   12:14Агенцiя

Упродовж минулої доби внаслідок спалювання громадянами сміття, сухої рослинності, а також необережного поводження з вогнем у побуті та під час перебування на відкритих територіях виникло 36 пожеж, з яких 4 зареєстровано у житловому секторі.


Вогнем знищено 2 споруди господарського призначення, нежитловий будинок, пошкоджено 1 житловий будинок. Площа, пройдена вогнем на відкритих територіях склала майже 158 га. Загоряння виникали поблизу населених пунктів та в екологічних системах Бобровицького, Козелецького, Корюківського, Куликівського, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Ріпкинського, Сновського та Чернігівського районів.

Лише завдяки оперативним діям вогнеборців підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області не допущено поширення вогню на населені пункти, об'єкти життєзабезпечення та великі території.

25 березня о 17:00 вогнеборці 8-го Державного пожежно-рятувального підрозділу смт Куликівка ліквідували загоряння господарчої будівлі, що сталася у селі Дрімайлівка. Під час гасіння надзвичайники не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані 2 житлові будинки та 2 господарчі споруди. Причиною виникнення пожежі послужило розповсюдження вогню по сухій траві внаслідок неконтрольованого спалювання сміття на сусідніх земельних ділянках.

О 15:35 в с. Кролевецька Слобода Новгород-Сіверського району сталося загоряння господарчої споруди, яку й було знищено вогнем. Причина пожежі - спалювання сухої рослинності на власній присадибній ділянці 71-річним господарем.

О 17:17 у с. Максим Козелецького району загорівся житловий будинок. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни споруди. А о 21:53 сталася пожежа нежитлового будинку у с. Овчарівка Менського району. Вогнем знищено будинок. У обох випадках причиною виникнення пожеж послужило необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини