Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 01:40:58

Вибори на Чернігівщині: поліція реагує на незаконну агітацію

23.03.2019   08:38Агенцiя

Поліція Чернігівської області перевіряє кожну інформацію про використання приміщень державної та комунальної форм власності в агітаційних цілях.

Станом на 22 березня надійшло понад 130 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. Переважна більшість з них стосується масових зборів громадян в приміщеннях, що належать органам державної влади та органам місцевого самоврядування (будинки культури, сільради, бібліотеки тощо).

Поліцейські миттєво реагують на такі повідомлення, адже збори можуть порушувати виборче законодавство. Зазвичай акції проходять під егідою різноманітних тренінгів, але насправді стосуються перебігу виборчого процесу. Хоча законодавство прямо забороняє використання вищезгаданих приміщень для проведення заходів передвиборної агітації. За це передбачена адміністративна відповідальність.

До того ж на самих зборах може відбутися грубе порушення виборчого законодавства. Як приклад – підкуп виборців (ст. 160 Кримінального кодексу України). Закон передбачає покарання як для скупників голосів, так і для «продавців». Першим загрожує до семи років ув’язнення, другим — обмеження волі на строк до двох років.

Якщо Ви володієте будь-якою інформацією про порушення виборчого законодавства чи Вас намагаються підкупити (або Ви вже отримали неправомірну вигоду), повідомляйте про ці факти за номером «102». У такому разі виборець має змогу уникнути передбаченого законом покарання.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14

Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40

У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.

У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25

Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.

Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44

Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.

Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09

російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини