Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 08:00:47

Виявлено порушення при здійсненні торгівлі підакцизними товарами

20.03.2019   09:11Агенцiя

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що порушення вимог законодавства при здійсненні торгівлі підакцизними товарами неодмінно буде виявлене контролюючими органами та призведе до штрафних фінансових санкцій.

Так наприклад, у лютому поточного року працівниками управління аудиту в ході проведення фактичної перевірки у одному із барів м. Чернігова виявлено алкогольні напої, які були без марок акцизного податку встановленого зразка.

В результаті до підприємства було застосовано штрафну (фінансову) санкцію в розмірі 17 тис грн, яку підприємству довелося сплатити повному обсязі.

Також в результаті проведення контрольно перевірочних заходів в одному з кіосків м. Чернігова встановлено продаж сигарет неповнолітній особі, яка не досягла 18 річного віку. До суб’єкта господарювання якому належить кіоск застосовано штрафну (фінансову) санкцію в розмірі 6,8 тис гривень. 
Крім того, продавця, що здійснювала продаж сигарет неповнолітнім притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення адмінштрафу.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини