Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 лютого, 12:50:16

Як білий лабрадор робить кар’єру в чернігівській поліції

18.03.2019   07:58Агенцiя

Восьмимісячний лабрадор успішно опановує тонкощі пошукової роботи аби невдовзі допомагати поліції розкривати злочини та робити місто безпечним.


Білий лабрадор Зейтрон прийшов на службу в поліцію з легкої руки свого хазяїна — інспектора-кінолога Романа Конопацького. Пса йому подарували. Довго мудрувати над ім’ям не довелося – за свою активність діти назвали його як популярну іграшку-дзиґу.

Зважаючи на свій багаторічний досвід, Роман впевнений, що з його вихованця буде толк. Пес розумний, добре засвоює навчальну програму, показує бажання навчатися.

Не секрет, що адаптувати до службової діяльності можна не всіх собак, відбирають на службу виключно тих, хто не байдужий до апортирувального предмету (м’ячика). Їх простіше навчити, не треба примушувати, у них навчання відбувається у ігровій формі досить швидко.

Дуже важливим моментом у вихованні службового пса є особиста відданість. Дехто навіть спеціально навчає собаку командам німецькою мовою, щоб той не слухався чужих команд, Роман з цього приводу не переживає.

Зейтрон виконує команди мовою свого хазяїна і не слухає нічиїх інших. Для цього кінолог навіть проводить спеціальні заняття, де інший поліцейський дає команди, намагаючись збити пса з пантелику, а той має їх ігнорувати.

У кожного кінолога, як правило, дві собаки – слідова і та, що спеціалізується на пошуках вибухівки чи наркотиків. Кінолог вже знає до якого виду діяльності більший хист у Зейтрона і невдовзі пес вийде на вулиці рідного міста.

А ще Зейтрон вміє посміхатися, у всякому разі так стверджують вихованці чернігівського дитсадку, які два тижні тому познайомилися з ним під час екскурсії кінологічним центром. Тоді пес у супроводі хазяїна виніс дітлахам корзинку цукерок, чим просто закохав у себе і малечу, і вихователів.    


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: відбулася щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:16

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом

Перелік учасників програми 80/20 для приватного сектору Чернігова доповнений ще одним проєктом 10:09

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради доповнений перелік об’єктів з облаштування інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest

У Чернігові відбувся ІІІ міжнародний фестиваль робототехніки SiverTechFest 09:57

У майстерності конструювання та програмування роботів змагалися більше двохсот школярів з Києва, Житомира, Черкас, Ніжина, Славутича та Гомеля. Усі вони — учасники третього міжнародного фестивалю робототехніки SiverTechFest.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:32

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року

Майже дві тисячі виконавчих листів було видано Чернігівським окружним адміністративним судом протягом 2019 року 09:24

Виконання рішення суду є невід’ємною частиною права на справедливий суд. Судові рішення є обов’язковими до виконання на всій території України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини