Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 04:19:31

Рятувальники та освітяни визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та декоративно-прикладної творчості

18.03.2019   07:55Агенцiя

14 березня журі, до якого увійшли фахівці обласних Управлінь ДСНС та освіти і науки облдержадміністрації визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків і робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику.

У заході взяли участь роботи учнівської молоді з усіх куточків Чернігівщини віком від 6 до 18 років - переможців й призерів районних етапів. Конкурс проходить під гаслом "Кращий пожежний - це ти обережний" та має за мету сформувати у дітей правильне відношення до заходів безпеки у побуті, під час навчання й відпочинку.

Організатори обласного етапу зазначили, що діти виявили неабиякі творчі здібності, адже за допомогою різноманітних, іноді незвичайних й оригінальних матеріалів відобразили своє уявлення про рятувальну службу, заходи з безпечного поводження у різних життєвих та екстрених ситуаціях.

Переможці у двох тематичних номінаціях художньої та декоративно-прикладної творчості та трьох вікових групах представлятимуть Чернігівщину на Всеукраїнському конкурсі, що проходитиме у столиці України в квітні-травні цього року.
 

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини