Вітання і відзнаки - працівникам ЖКХ та побутового обслуговування
14 березня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із заступником голови обласної державної адміністрації Наталією Романовою зустрівся з працівниками сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення напередодні їх професійного свята.

В урочистому заході, який відбувся в облдержадміністрації, взяли також участь керівники та працівники підприємств житлово-комунального господарства області.
Ігор Вдовенко, вітаючи представників галузі з професійним святом, відзначив, що сфера, у якій вони трудяться, завжди в повсякденному полі зору людей. Адже це - чистота, озеленення і освітлення наших вулиць, благоустрій територій, парків і скверів.
За словами голови обласної ради, результатом роботи працівників сектору ЖКГ є надійна робота каналізаційних мереж, тепло, газ і світло в житлових та громадських приміщеннях, нормально функціонуючий комунальний транспорт, якісне побутове обслуговування населення та ще немало інших важливих функцій, від якості виконання яких залежить рівень комфорту, затишку і благоустрою наших територіальних громад.
— Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють у цій сфері. А це майже п’ять тисяч осіб, котрі щоденно докладають великих зусиль, аби забезпечити такі звичні для нас комунальні блага, - звернулася до присутніх заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова і принагідно вручила почесні відзнаки.
За вагомий особистий внесок у розбудову та зміцнення економіки держави у сфері житлово-комунального господарства та сумлінну працю Почесною грамотою Кабміну нагороджено:
ЛАБУЗЬКОГО Петра Михайловича - директора комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» Ніжинської міської ради;
ЦАРЕНКА Івана Григоровича - начальника комунального підприємства водоканалізаційного господарства «Ічень» Ічнянської міської ради.
За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Подяку Прем’єр-міністра України оголошено:
ДИННИКУ Сергію Миколайовичу - електрогазозвар-нику, зайнятому різанням та ручним зварюванням, 6 розряду публічного акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго»;
СОТНИКУ Олегу Миколайовичу - слюсарю аварійно-відновлювальних робіт 5 розряду служби каналізаційних мереж комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено:
АДАМЕНКО Олесю Григорівну - заступника начальника ритуальної служби комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради;
МАРЧЕНКА Юрія Григоровича - водія автотранспортних засобів I класу автоколони № 1 комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради;
САМОЙЛЕНКА Ігоря Михайловича - машиніста насосних установок комунального підприємства «Носівка-Комунальник» Носівської міської ради;
ТЕТЕРЮ Олексія Івановича - першого заступника голови правління публічного акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», м. Чернігів.
Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
ЗАВОДЕНКУ Станіславу Петровичу - машиністу насосних установок цеху каналізація комунального підприємства «Корюківкаводоканал» Корюківської міської ради;
ЛОЗИЦЬКОМУ Геннадію Григоровичу - керівнику виробничо-інвестиційного департаменту публічного акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», м. Чернігів;
ОРЛУ Миколі Івановичу - головному енергетику комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» Ніжинської міської ради;
СИВЕНКУ Вячеславу Анатолійовичу - начальнику комунального підприємства «Прилукижитлобуд» Прилуцької міської ради;
СІНКЕВИЧ Лідії Іванівні - головному інженеру Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.