Вітання і відзнаки - працівникам ЖКХ та побутового обслуговування
14 березня голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із заступником голови обласної державної адміністрації Наталією Романовою зустрівся з працівниками сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення напередодні їх професійного свята.

В урочистому заході, який відбувся в облдержадміністрації, взяли також участь керівники та працівники підприємств житлово-комунального господарства області.
Ігор Вдовенко, вітаючи представників галузі з професійним святом, відзначив, що сфера, у якій вони трудяться, завжди в повсякденному полі зору людей. Адже це - чистота, озеленення і освітлення наших вулиць, благоустрій територій, парків і скверів.
За словами голови обласної ради, результатом роботи працівників сектору ЖКГ є надійна робота каналізаційних мереж, тепло, газ і світло в житлових та громадських приміщеннях, нормально функціонуючий комунальний транспорт, якісне побутове обслуговування населення та ще немало інших важливих функцій, від якості виконання яких залежить рівень комфорту, затишку і благоустрою наших територіальних громад.
— Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють у цій сфері. А це майже п’ять тисяч осіб, котрі щоденно докладають великих зусиль, аби забезпечити такі звичні для нас комунальні блага, - звернулася до присутніх заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова і принагідно вручила почесні відзнаки.
За вагомий особистий внесок у розбудову та зміцнення економіки держави у сфері житлово-комунального господарства та сумлінну працю Почесною грамотою Кабміну нагороджено:
ЛАБУЗЬКОГО Петра Михайловича - директора комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» Ніжинської міської ради;
ЦАРЕНКА Івана Григоровича - начальника комунального підприємства водоканалізаційного господарства «Ічень» Ічнянської міської ради.
За вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Подяку Прем’єр-міністра України оголошено:
ДИННИКУ Сергію Миколайовичу - електрогазозвар-нику, зайнятому різанням та ручним зварюванням, 6 розряду публічного акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго»;
СОТНИКУ Олегу Миколайовичу - слюсарю аварійно-відновлювальних робіт 5 розряду служби каналізаційних мереж комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено:
АДАМЕНКО Олесю Григорівну - заступника начальника ритуальної служби комунального підприємства «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Чернігівської міської ради;
МАРЧЕНКА Юрія Григоровича - водія автотранспортних засобів I класу автоколони № 1 комунального підприємства «АТП-2528» Чернігівської міської ради;
САМОЙЛЕНКА Ігоря Михайловича - машиніста насосних установок комунального підприємства «Носівка-Комунальник» Носівської міської ради;
ТЕТЕРЮ Олексія Івановича - першого заступника голови правління публічного акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», м. Чернігів.
Подяку голови облдержадміністрації оголошено:
ЗАВОДЕНКУ Станіславу Петровичу - машиністу насосних установок цеху каналізація комунального підприємства «Корюківкаводоканал» Корюківської міської ради;
ЛОЗИЦЬКОМУ Геннадію Григоровичу - керівнику виробничо-інвестиційного департаменту публічного акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО», м. Чернігів;
ОРЛУ Миколі Івановичу - головному енергетику комунального підприємства «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» Ніжинської міської ради;
СИВЕНКУ Вячеславу Анатолійовичу - начальнику комунального підприємства «Прилукижитлобуд» Прилуцької міської ради;
СІНКЕВИЧ Лідії Іванівні - головному інженеру Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.