Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 жовтня, 04:55:29

В області триває операція "Перевізник"

15.03.2019   08:24Агенцiя

Поліція Чернігівської області долучилася до перевірки автоперевізників. За три тижні правоохоронці разом із Укртрансбезпекою виявили чимало порушників, які «наїздили» штрафів більше ніж на 140 тисяч гривень.

В оперативно-профілактичних заходах беруть участь громадські активісти, співробітники Уктрансбезпеки, патрульної поліції та групи реагування патрульної поліції ГУНП в Чернігівській області.

Вони перевіряють технічний етан транспортних засобів, наявність і справність аварійних виходів, розташування місць для сидіння, контролюють зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів.

Вже оглянуто понад 1700 одиниць пасажирського транспорту, виявлено 238 порушень законодавства, допущених водіями та перевізниками. Відносно них складено відповідні адміністративні матеріали.

Так, 18 водіїв наважилися сісти за кермо технічно несправних автобусів, 103 відхилилися від маршруту, 94 перевозили більше пасажирів, ніж дозволено заводом-виробником, 18 водіїв порушили вимоги дорожніх знаків, а четверо керували автобусами без обов'язкового технічного контролю.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Амстердам стали партнерами в європейському проєкті кліматичної нейтральності 11:42

Місто Чернігів отримало європейського партнера — місто Амстердам — у межах міжнародного проєкту SUN4Ukraine (Sustainable Urban Net Zero Network for Ukraine).

 Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка

Медицина без бар’єрів: у Бобровицькій громаді працює мобільна клініка 11:39

Доступність медичних послуг – один із пріоритетів Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, ініційованої першою леді Оленою Зеленською. Над цим на Бобровиччині працюють як лікарі, так і керівництво громади разом з депутатським корпусом.

У Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості» 11:22

23 жовтня у Чернігові відкрилася фотовиставка «Обличчя стійкості», присвячена незламності українських жінок у період війни, та організована Коаліцією «Чернігівщина 1325».

У січні-вересні 2025 року на Чернігівщині сплачено 30,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 11:07

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-вересні 2025 року сплачено 19,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 25,4 відс. (на 3,9 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2024 року.

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки»

До Всесвітнього тижня ядерної науки: у 100 школах проведуть XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки» 10:12

Вперше в Україні до Nuclear Science Week — Всесвітнього тижня ядерної науки — музейники, науковці та освітяни запускають одразу у 100 школах XR-виставку «Чорнобиль у війні: уроки ядерної безпеки».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини