На Корюківщині заохочують медпрацівників працювати в районі
Ключі від квартир днями у Корюківці отримали троє медиків: головний лікар Корюківського центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Лещенко, лікар-акушер-гінеколог центральної районної лікарні Анастасія Шенько та лікар-анестезіолог цього ж закладу Ірина Руденко.
Відтепер молоді лікарі житимуть по сусідству у двокімнатних квартирах на п’ятому поверсі новобудови, яку ввели в експлуатацію кілька років тому.
Кошти на придбання житла виділені з міського та районного бюджетів, фінансово допомогло й АТ «Слов’янські шпалери — КФТП».
Світлана Лещенко, головний лікар Корюківського центру первинної медико-санітарної допомоги. За фахом — сімейний лікар, має 13 років стажу (у Корюківській лікарні — 7 років).
До речі, очолюваний Світланою Лещенко центр первинної медико-санітарної допомоги першим на Чернігівщині торік уклав угоду з Національною службою здоров’я та перейшов на пряме фінансування.
Анастасія Шенько, лікар-акушер-гінеколог Корюківської ЦРЛ. Сама не місцева, родом зі Сновська. У Корюківку приїхала з донькою у жовтні 2018 року.
Ірина Руденко родом із Мени. Лікарем-анестезіологом у Корюківській ЦРЛ працює з листопада минулого року. Разом з родиною проживає у Києві, бо там працює чоловік. З отриманням квартири сподівається, що переїзди нарешті закінчаться.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19
Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.
Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28
Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18
Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.
Чернігівщина серед призерів всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань 13:32
У період з 27 по 29 березня у Києві відбулися легкоатлетичні змагання: зимовий чемпіонат України з легкої атлетики з метань серед юнаків, І етап Кубку України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання «Пам’яті ЗТУ Піскунова Ю.О.».