Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 21 лютого, 07:17:35

У Приазов’я вирушив зведений загін поліції Чернігівщини

12.03.2019   08:04Агенцiя

До складу загону увійшли бійці роти поліції особливого призначення «Чернігів», патрульні та особовий склад територіальних підрозділів області.


Підтримати поліцейських перед відправкою до Азовського узбережжя прийшли побратими, друзі і родичі. Більшість поліцейських вже не вперше їде в зону операції Об’єднаних сил, але родичі правоохоронців не приховували хвилювання.

Як розповів командир зведеного загону поліції Чернігівщини Олександр Гавриленко, до складу підрозділу увійшли досвідчені бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів», патрульні та особовий склад територіальних підрозділів області.

«Завдання, які стоять перед бійцями – забезпечення національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії, надання практичної допомоги у боротьбі із злочинністю нашим колегам з Донеччини», - зауважив Олександр Гавриленко.

Проводжаючи бійців, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Дмитро Лось закликав бійців сумлінно нести службу, прикривати один одного на спецопераціях та не втрачати пильності.

До сфери відповідальності поліцейських Чернігівщини у Приазов’ї належать охорона стратегічних об’єктів, фільтраційні заходи та пропускний режим на блокпостах. Також наші земляки братимуть участь в охороні публічного порядку під час виборів Президента України. Там же, за місцем служби, чернігівці й голосуватимуть.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини