Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 листопада, 22:26:09

Минулої доби патрульні задокументували 3 випадки керування в нетверезому стані

06.03.2019   17:14Агенцiя

5 березня близько одинадцятої вечора на вулиці Гагаріна патрульні помітили мопед Honda Dio, водій якого рухався з порушенням Правил дорожнього руху. Охоронці порядку його негайно зупинили.

Під час спілкування поліцейські помітили у 20-річного водія ознаки алкогольного сп’яніння. Йому запропонували пройти тест на вміст алкоголю за допомогою алкотесту «Drager», на що громадянин погодився. Прилад показав результат 1.08 проміле, що майже в 6 разів перевищує допустиму норму. Також з’ясувалося, що хлопець взагалі не має права керувати таким транспортним засобом.

Патрульні винесли правопорушнику постанову за ч. 2 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП – керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння. Транспортний засіб доправлений на арештмайданчик.

Тієї ж ночі на автодорозі міжнародного значення М-01 (Київ – Чернігів – Нові Яриловичі) в селі Красне інспектори зупинили автомобіль Geely під керуванням 34-річного мешканця Чернігівської області. Під час спілкування у водія також були наявні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Водій без вагань пройшов тест на визначення стану алкогольного сп’яніння за допомогою алкотестеру. Прилад зафіксував 1.49 проміле. Кермувальник отримав від патрульних протокол за ст.130 КУпАП.

Протокол за керування в стані сп’яніння отримав цієї ночі й 30-річний місцевий мешканець, якого патрульні зупинили на проспекті Перемоги за порушення Правил дорожнього руху. Водія, за його згоди, доставили до медичного закладу для проходження огляду, де підтвердилися підозри поліцейських, що він перебуває у нетверезому стані. Під час перевірки виявилося, що громадянин позбавлений права керування транспортними засобами.

Окрім протоколу за керування в стані алкогольного сп’яніння інспектори винесли чоловікові постанову за ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування).

 
Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09

Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.

Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.

Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25

У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.

До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43

20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.

На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21

Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини