Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 01:59:18

На Чернігівщині рідше офіційно реєструють купівлю-продаж нерухомості

06.03.2019   13:43Агенцiя

На Чернігівщині за 2018-й рік зареєстрували 10 842 правочини, пов’язані із нерухомим майном. Зокрема, 10 123 – від приватних нотаріуси і 719 – від державних. З них, 6416 – це купівля-продаж квартир та житлових будинків.

Міністерство юстиції України опублікувало регіональні звіти про роботу державних та приватних нотаріусів по регіонам України за 2018-й рік.

Окрім того, також нотаріуси нашого регіону зареєстрували 5982 правочини щодо відчуження земельних ділянок. Саме купівля-продаж землі здійснювалася у 4341-му випадку.

Але найбільш популярними видами документів є засвідчення права на спадщину. Торік разом державні та приватні нотаріуси Чернігівщини видали таких паперів -49 544. Варто зауважити, що практично у всіх видах документообігу, пов’язаного із нерухомістю, в нашому регіоні надають перевагу саме приватникам, але це не стосується оформлення спадщини. Тут якраз левову частку посвідчують саме державні нотаріуси (27 425).

Окрім цього, до 2018-го року в Чернігівській області спостерігалася тенденція до збільшення кількості зареєстрованих правочинів щодо купівлі-продажу нерухомості. Наприклад, за 2017-й таких укладено 7424. Торішнє зменшення фахівці пов’язують із введенням наприкінці 2018-го Фондом держмайна нового оцінного модулю та запровадження платної реєстрації звітів з оцінки майна, що призвело до суттєвого здорожчання процедури оформлення.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.