Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 10:40:05

Перше засідання організаційного комітету

06.03.2019   10:21Агенцiя

4 березня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річного ювілею видатного українського письменника та громадського активіста Пантелеймона Куліша під головуванням заступника міського голови Ігора Алєксєєнка. До складу увійшли представники громадські, науковці, освітяни.


Враховуючи вагомий внесок Пантелеймона Куліша у розвиток української літератури, у культурне та суспільно-політичне життя України, Верховною Радою України прийнято Постанову «Про відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша», комітет вніс ряд пропозицій до плану заходів з підготовки та відзначення 200-річного ювілею П. Куліша в місті Ніжині.

Під час заходів заплановано провести в Ніжинькому Державному університеті імені Миколи Гоголя міжнародну конференцію, ознайомчі лекції, читання творів Пантилеймона Куліша, а також виставки в загально-освітніх закладах міста та екскурсії.

Присутні члени висловили свої пропозиції щодо відзначення пам’ятної дати.

За результатами засідання оргкомітету та враховуючи пропозиції які були надані, вирішили що в Ніжині святкові заходи будуть проходити 02-03 жовтня 2019 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко наголосив на важливості належної підготовки до відзначення 200-річного ювілею Пантелеймона Куліша та зауважив, що вирішити завдання, поставлені Президентом України, можливо лише за умови тісної співпраці органів місцевого самоврядування та громадськості.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини