Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 10:21:23

Упродовж минулого тижня рятувальники Чернігівщини 31 раз залучались до ліквідації надзвичайних подій та надання допомоги

04.03.2019   11:35Агенцiя

Упродовж минулого тижня рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалися до гасіння 20 пожеж, з яких 15 виникло у житловому секторі громадян, 3 в природних екосистемах та 2 інших.

Внаслідок пожеж 1 особа загинула, 1 отримала травми.

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення знищено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено на відкритій території біля с. Івангород Ічнянського району.

Крім того, підрозділи Служби порятунку області 10 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини