Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 13:11:37

Майже п’ята частина сховищ та протирадіаційних укриттів в області не готові приймати людей. ВІДЕО

04.03.2019   09:25Агенцiя

Майже п’ята частина сховищ та протирадіаційних укриттів в області не готові приймати людей. Про це UA: Чернігів розповів директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев.


За його словами, з 498 об’єктів, що є на обліку, не готові 109.

Це сховище Чернігівського пологового будинку, розраховане на 100 людей, каже Валентин Лисенко, провідний фахівець з питань цивільного захисту закладу.  За його словами, у сховищі є все необхідне для того, щоб люди могли прожити тут 2 доби.

Тут є протипожежний бак, насоси та витяжка. Також респіратори, протигази, на випадок завалу – кирки та лопати.

Це аптечка для першої долікарської допомоги. Ось тут розташована вентиляційна система. Повітря до сховища потрапляє з вулиці, його очищають фільтри. Мобільного зв’язку тут немає, замість нього – два стаціонарних телефони. Щоб зв’язатися із пологовим будинком та міською мерЕжею. Є радіо та запасний вихід. Скільки всього в області сховищ та укриттів, розповідає директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев.

«Ось таких сховищ у нас на обліку перебуває 153. Загалом, це 498 – сховищ і протирадіаційних укриттів. Із 498, які у нас є, 109 вони не готові.»

Це приміщення колись було сховищем фабрики музичних інструментів.

Сховища такого типу призначені для працівників підприємств, які у момент небезпеки перебувають на роботі. Для жителів багатоквартирних будинків є найпростіші укриття, тобто підвали. В області їх близько двохсот тисяч, у Чернігові – 999.

Перевіряють та прибирають такі приміщення раз на півроку.


Останні новини Чернігівщини

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині

Перші випадки вандалізму з’явились на Чернігівщині 12:32

З моменту офіційного старту виборчої кампанії 5 вересня спостерігачі ОПОРИ фіксували випадки пошкодження політичної реклами на Чернігівщині, а саме 3 білборди заляпані фарбою та розмальований сітілайт виявили представники ОПОРИ в місті Чернігові.

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані

Патрульні допомогли чоловікові, який перебував у безпорадному стані 12:24

Близько 23-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що людина потребує допомоги.

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано

Упродовж минулої доби рятувальниками ліквідовано 5 пожеж, одну людину травмовано 12:16

Минулої доби підрозділи обласного Управління ДСНС 5 разів залучались до ліквідації пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян, 2 в природних екологічних системах та 1 на об'єкті.

Формування бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів

Формування бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів 11:24

Про особливості формування проектів місцевих бюджетів та бюджетних запитів на 2021 рік та комплексне впровадження у бюджетному процесі ІАС “LOGICA” йшлося під час онлайн навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, проведеного Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 22 вересня.