Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 17:13:27

"Хенд-мейд" для чернігівських безробітних

02.03.2019   11:11Агенцiя

Щось настрій дуже по погоді… Але ні-ні! Дерзай, твори! Журитися й хандрити годі, У руки все свої бери! Працюй, у творчості є сила, Натхнення, радість і життя… Це надає людині крила, Й несе її у майбуття… Твори, дерзай, роби щось гарне, Що серцю радість принесе. А час не витрачай намарне, Нехай любов тебе несе!


Ніжні та трепетні вірші Надії Красоткіної спонукали фахівців Чернігівського міського центру зайнятості провести напередодні весни засідання жіночого клубу на тему: «Хенд-мейд - шедеври своїми руками».
Цього разу на зустріч з безробітними жінками завітала відома місцева майстриня Людмила Заровська, яка провела майстер-клас з виготовлення паперових квітів.

«Хенд-мейд» - це речі створені власноруч, це мистецтво створювати те, що несе в собі позитивну енергетику та чудовий настрій. Це заняття під силу людям, які дійсно люблять свою справу, тому й створюють абсолютно унікальні неповторні речі. І хоча магазини пропонують нам величезний вибір найрізноманітніших товарів на будь-який смак, однак зроблене своїми руками значно цінніше, адже зроблене з душею.

Створення букетів з паперу – захоплююче заняття. І у цьому переконалися всі учасники дійства, які спробували творити. Тепер вони зможуть порадувати своїх друзів та близьких досить оригінальними подарунками.

           
Олена Пономар, Чернігівський міський центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини