В Носівці міліція затримала пасинка, який з пневматичної гвинтівки застрелив свого вітчима
У всіх народів виховний процес молодого покоління - справа серйозна і відповідальна, але все потрібно робити вчасно. Тому коли вихованцю 24, а вихователю на 30 більше не дивно, що повчання може мати неочікуваний ефект.
Подібна ситуація сталася в Носівці, де підпилий син прийшов додому і почав поводити себе не найкращим чином. Мати зробила зауваження, на що чадо ледь не відлупцювало неньку. Тоді жіночка звернулася по допомогу до співмешканця, аби той поговорив з юнаком по-чоловічому.
Старше покоління в цьому питанні притримується класичних методів - образив матір, маєш бути покараний. Тож чоловік просто надавав стусанів лобуряці. Інший би отямився, зрозумів свою провину і попросив пробачення у матері, але юнак затаїв образу і вирішив помститися. Пішов до хати, взяв пневматичну гвинтівку і після короткої словесної перепалки вистрілив вітчиму в груди, потім розвернувся і пішов геть. Куля потрапила якраз у серце і чоловік помер.
Молодик враз протверезів, прийшло запізніле каяття, але життя чоловікові вже не повернеш.
Юнак мав лиху вдачу, випивав, міг влаштувати бійку. Мав проблеми з законом, коли скоїв крадіжку декількох мішків цукру прямо на ходу з фури місцевого цукрозаводу, за що отримав умовний термін, але на шлях виправлення так і не став.
Негайно після тривожного дзвінка про скоєне вбивство на місце виїхала слідчо-оперативна група Носівського райвідділу міліції. Прибулі на місце злочину міліціонери затримали лиходія, зібрали доказову базу, опитали сусідів, вилучили знаряддя злочину - пневматичну гвинтівку. Під час огляду помешкання дізналися ще дещо про вподобання підозрюваного. Так, на горищі будинку чоловік сушив коноплю, яку потім сам і курив. Злощасну гвинтівку юнак купив минулого року в Носівці задля розваги. Вправлятися у стрільбі по бляшанках швидко набридло, тож, зі слів молодика, переключився на бродячих собак, каже, що із своєї гвинтівки застрелив чотирьох псів.
Проти "стрільця" порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 115 кримінального кодексу України - вбивство, яка передбачає ув'язнення від 7 до 15 років.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.