Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 березня, 23:26:59

Поліція складає сотні протоколів за керування напідпитку

01.03.2019   08:16Агенцiя

З початку року групи реагування патрульної поліції в Чернігівській області виявили понад дві сотні відчайдухів, які сіли за кермо напідпитку. У найбільш п’яного водія в крові виявилося 2,5 проміле алкоголю - тобто він сам випив пляшку горілки.


За два перших місяці 2019 року в Чернігівській області (без урахування міста Чернігова) поліцейські виявили 230 осіб, що кермували у стані алкогольного сп’яніння. Для порівняння, за аналогічний період 2018 року таких було три сотні осіб.

Кількість людей напідпитку за кермом зменшилася не лише через великі штрафи, а й тому, що населені пункти Чернігівської області регулярно патрулюють групи реагування патрульної поліції.

Разом із тим деякі відчайдухи знову й знову сідають за кермо напідпитку. Скажімо, після першого разу суд оштрафував водія на 10200 гривень, вилучив у нього права та видав талон тимчасового дозволу на керування терміном на 3 місяці.

Протягом цього часу він може попастися групі реагування патрульної поліції до п’яти разів. На п’яного водія поліція складає адмінпротокол за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Максимальний штраф – 40800 гривень.

Напідпитку за кермо сідають як водії мотоциклів, так і легкових автомобілів. Нещодавно групи реагування патрульної поліції в Чернігівській області заскочили за кермом навіть п’яних водіїв вантажівки та автокрану.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини