Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 червня, 21:03:37

Засудили до 6 років позбавлення за торгівлю опієм

28.02.2019   08:27Агенцiя

Деснянським районним судом м. Чернігова завершено розгляд обвинувального акту Чернігівської місцевої прокуратури щодо місцевої мешканки, яка обвинувачувалась у торгівлі особливо небезпечним наркотичним засобом – опієм ацительованим, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України.

Прокурором у судових засіданнях, які проводились з липня 2018 року, доведено те, що обвинувачена, 1988 року народження,  діючи умисно, з метою збуту наркотичних засобів, з корисливих мотивів, придбала медичний шприц, номінальною ємністю 2 мл, з рідиною, який в подальшому, до 29.05.2018, незаконно зберігала за місцем свого фактичного проживання, у м. Чернігові, з метою збуту.

У подальшому, 29.05.2018, близько 16 год. 11 хв., обвинувачена, діючи умисно, перебуваючи в приміщенні квартири у будинку № 56, що по просп. Миру в м. Чернігові, з метою збуту наркотичних засобів, з корисливих мотивів, незаконно збула за 150 (сто п’ятдесят) гривень місцевому мешканцю м. Чернігова, який був залучений для оперативної закупівлі наркотичних засобів в якості покупця, медичний шприц, з рідиною, яка відповідно висновку експерта містила у своєму складі особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – опій ацетильований.

Такі самі дії обвинувачена ще раз вчинила 04.06.2018, за аналогічних обставин.

Під час другої оперативної закупки, обвинувачену було затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Суд погодився з думкою прокурора місцевої прокуратури, що суспільно-небезпечна поведінка обвинуваченої, яка полягала у систематичному продажу особливо небезпечного наркотичного засобу, свідчила про її антигромадську поведінку і гідне покарання за це може бути лише у виді позбавлення волі.

Судом визначено, що вина обвинуваченої прокурором доведена. За вчинення двох кримінальних правопорушень суд присудив 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна обвинуваченої.

Час до вступу вироком суду законної сили обвинувачена проведе у стінах Чернігівського СІЗО.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини