Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 жовтня, 15:43:59

Відбулося засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області

26.02.2019   17:14Агенцiя

26 лютого у Департаменті екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА відбулося засідання Комісії з питань моніторингу довкілля Чернігівської області.


У зібранні взяли участь представники Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції та Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, інші зацікавлені особи. Деснянське басейнове управління водних ресурсів представляла начальник управління Наталія Грудницька.

Наталія Миколаївна ознайомила присутніх з якісним станом поверхневих вод області у 2018 році та перспективами удосконалення моніторингових досліджень. У своїй доповіді вона зазначила, що спостереження за якістю поверхневих вод на Чернігівщині здійснювалося у 20 створах на 13 водних об’єктах, з них за рік було відібрано 196 проб, виконано 5144 вимірювань.

Згідно результатів даних аналізів екологічний стан поверхневих вод у порівнянні з минулими роками суттєво не змінився. Спостерігалось несуттєве перевищення показників по залізу загальному та марганцю, проте це явище є специфічною особливістю всіх річок області.

Інші учасники Комісії доповідали з таких питань: оцінка впливу на довкілля, як інструмент охорони навколишнього середовища; використання і збереження природних ресурсів області; стан дотримання вимог санітарного законодавства на підприємствах питного водопостачання та водовідведення в населених пунктах Чернігівщини.

По завершенню засідання буде складений протокол затверджених рішень Комісії, згідно яких присутні дійшли згоди посилити спільні зусилля в питаннях контролю екологічного стану довкілля регіону, налагодити інформаційну взаємодію суб’єктів моніторингу та піднімати нагальні екологічні питання обласного рівня на розгляд інших представників влади.


Деснянське басейнове управління водних ресурсів

Останні новини Чернігівщини

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара

20 жовтня - Міжнародний день кухаря і кулінара 09:23

Це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називають це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі без сумнівів з появою самого людства, інакше як можна пояснити, що ми все ще не померли з голоду.

Призначено службове розслідування за фактом ДТП з поліцейським, який насмерть збив велосипедиста

Призначено службове розслідування за фактом ДТП з поліцейським, який насмерть збив велосипедиста 15:58

18 жовтня бизько 10 вечора поблизу Сосниці поліцейський ГУНП в Чернігівській області насмерть збив велосипедиста. Сержант поліції перебував поза службою.

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міськради

Відбулася позачергова сесія Прилуцької міськради 15:55

18 жовтня у сесійній залі міської ради відбулася 61 (позачергова) сесія міської ради 7 скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини