Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 жовтня, 04:40:33

Відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці з дня створення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України

23.02.2019   10:11Агенцiя

22 лютого на Чернігівщині відбулися урочистості з нагоди 20-ї річниці від дня створення Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.


В рамках заходу відбулося вручення сертифікатів на житло особовому складу САЗ, демонстрація можливостей вертольотів Airbus Н-225 “Super Puma” та ЄС-145 “Єврокоптер”, зокрема робота на висінні вертольоту Н-225, зліт та виконання гірки з подальшим набором висоти, а також десантування 2-х парашутистів з прапорами України та ДСНС з вертольоту ЄС-145 “Єврокоптер”.

Присутній на заході Перший заступник Міністра МВС Сергій Яровий подякував за збереження колективу, людей, техніки: “Дякуючи вам ми бачимо, що Загін працює і ефективно виконує завдання за призначенням”.

У свою чергу, Голова Служби Микола Чечоткін підкреслив, що авіація ДСНС – це могутня зброя у боротьбі з надзвичайними ситуаціями, яка також здатна виконувати завдання будь-якої складності. Починаючи від перевезення вантажів, гуманітарної допомоги і закінчуючи гасінням пожеж з повітря, пошуком людей у горах чи лісах та аеромедичною евакуацією.

“Не лише в Україні, а й за її межами авіаційні рятувальники неодноразово залучалися до ліквідації надзвичайних ситуацій. Географія виконання завдань льотним складом САЗ за кордоном досить широка - Білорусь, Грузія, Ізраїль, Чорногорія, Греція, Лівія, Туреччина, Азербайджан, тощо. За 20 років вами виконано близько 25 тисяч вильотів”, - зауважив Микола Чечоткін.

“Нині ми бачимо, як реалізується проект між Францією і Україною в рамках створення єдиної системи авіаційного пошуку і рятування МВС України. На сьогодні до Спеціального авіаційного загону прибуло два гелікоптери Н-225 для обслуговування яких побудовано 4 ангари. Ця техніка здатна виконувати завдання в надскладних погодних умовах. Відтак, отримавши нові вертольоти, авіаційні рятувальники стають ще надійнішим щитом для людей у боротьбі з надзвичайними подіями”, - привітав авіаторів Микола Чечоткін.

В рамках урочистостей також особовий склад Спеціального авіаційного загону ДСНС України отримав державні та відомчі нагороди від Кабінету Міністрів України, Міністерства внутрішніх справ та Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини