Рятувальники ліквідували пожежу в підвальному приміщенні підприємства
18 лютого о 13:19 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в підвальному приміщенні ТОВ "Пелетон", що по вул. Рудого, 63 в обласному центрі.
За викликом оперативно до місця події прибуло 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста у складі 15 чоловік особового складу. На цей час в підвальному приміщенні спостерігалось щільне задимлення.
Рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору за допомогою водяного ствола загоряння о 13:41 локалізували, а о 13:50 остаточно ліквідували.
Для проведення робіт по відкачуванню з приміщення небезпечних продуктів горіння вогнеборцями було залучено автомобіль газодимозахисної служби.
Причиною пожежі послужило необережне поводження з вогнем одного з працівників підприємства. Вогнем пошкоджено облицювання стін та стелі.
Внаслідок події ніхто з людей не постраждав.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.