Обговорили особливості примусового повернення та видворення шукачів захисту
15 лютого у Чернігові працівники системи безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, адвокати та судді розглядали як саме відбувається захист прав людини при виконанні рішення про примусове повернення та видворення.
Такі питання стали на порядку денному під час семінару – практикуму на тему: «Примусове повернення та видворення шукачів захисту: особливості національного та міжнародного законодавства, практичні аспекти».
У заході взяли участь заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська, директор Чернігівського МЦ з надання БВПД Володимир Бобруйко, працівники місцевого центру, адвокати, судді, працівники Державної міграційної служби України, представники громадськості.
В межах заходу суддя Ріпкінського районного суду Чернігівської області Валерiй Сташкiв розповів про особливості провадження під час розгляду судом справ про примусове повернення та видворення з урахуванням міжнародних норм. Більш докладно про практичні аспекти процедури повернення осіб відповідно до Угоди про реадмісію від 18.06.2007 року розповів заступник начальника управління у справах іноземців та адміністративного провадження (Адміністрація ДПС України) Юрій Курилюк.
Також, присутні у формі жвавої дискусії обговорили особливості застосування положень міжнародних конвенцій в процесі примусового повернення та видворення шукачів захисту, практичні аспекти застосування положень ст.ст.6 і 13 Конвенції про захист прав людини при виконанні рішень про примусове повернення та видворення, супровід при видворенні та дотримання принципу єдності сім’ї.
Останні новини Чернігівщини
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє
День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25
У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.
Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32
Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.
За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11
За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.
“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41
Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.