Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 17:16:30

Ще одна голова сільради погоріла на хабарі

06.08.2012   11:54

Днями до Варвинського райвідділу внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області звернувся житель смт Ладан і повідомив, що з нього вимагає хабар голова сільради одного з сіл Варвинського району.

хабар

хабар

В ході перевірки отриманої інформації та проведення комплексу заходів з протидії хабарництву на території Варвинського району співробітниками місцевого райвідділу міліції спільно з колегами з обласного управління внутрішніх справ було затримано «на гарячому» під час отримання хабара держслужбовця 4 категорії 7 рангу.

Діючи з метою особистого збагачення, посадовець вимагала та отримав від жителя смт Ладан хабар загальною сумою близько 400 доларів США та 800 гривень за прийняття останнього в члени добровільної народної дружини.

Процес передачі грошей відбувався в службовому кабінеті. Предмет хабара - грошові кошти, було вилучено та долучено до справи як доказ.

За вказаним фактом прокуратурою Чернігівської області відносно посадовця порушено кримінальну справа за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара), що передбачає позбавлення волі на термін від восьми до дванадцяти років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Держслужбовець надав правдиві свідчення, йому призначено міру запобіжного заходу підписка про не виїзд. Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини