Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 12:56:56

Вогнеборці чотири рази залучались до ліквідації пожеж

16.02.2019   09:52Агенцiя

Загалом до ліквідації вищезазначених пожеж від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалося 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.

15 лютого о 01:37 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу автомобіля "Opel Vivaro", що знаходився на стоянці біля будинку № 20 по вулиці Г. Полуботка. Оперативно за викликом на місце події прибув пожежно-рятувальний підрозділ міста. За допомогою пінного ствола вогнеборці пожежу о 01:49 локалізували, а о 01:58 остаточно ліквідували. Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужив підпал. По даному факту проводиться розслідування правоохоронним органами.

Того ж дня о 02:20 надійшло повідомлення про пожежу у м. Чернігові приватного гаражу по 2-му провулку Рахматуліна, 11, в якому знаходився автомобіль "Hyundai Tucson". Пожежу помітив господар, який і викликав вогнеборців та власними силами встиг вигнати автомобіль з небезпечної зони.

На місці події працювали рятувальників 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області. Вогнеборці о 02:40 локалізували, а о 02:59 остаточно ліквідували загоряння та не допустили  розповсюдження вогню на розташований поруч житловий будинок. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено облицювання стін та стелі будівлі, майно господарів. Причина виникнення пожежі - коротке замикання електромережі.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу члена наркосиндикату, що причетний до виготовлення психотропів у промислових масштабах 12:11

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо 41-річного учасника групи наркодилерів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:08

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 13 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

За січень-грудень 2025 року на Чернігівщині сплачено 43 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 09:09

Платниками Чернігівщини протягом 2025 року до бюджетів усіх рівнів сплачено 27,2 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 24,4 відс. (на 5,3 млрд грн) перевищує факт надходжень 2024 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини