Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 23:40:42

Увага! Надзвичайний 5 клас пожежної небезпеки

06.08.2012   10:23

У зв'язку з жаркою погодою, на Чернігівщині в екосистемах склався надзвичайний 5 клас пожежної небезпеки.

По прогнозу гідрометеорологічного центру МНС, у серпні й надалі очікуються рекордно високі температури повітря. За таких умов надто високий ризик виникнення пожеж. З цим зазначимо, що в області вже зафіксовано 23 пожежі у лісах, 2 - на полях зернових та 152 - загоряння сухої рослинності або сміття на відкритій місцевості. Їх причинами стають розведені багаття, кинутий непогашений сірник чи недопалок, спалювання рослинних залишків, а також іскри, що вилітають з вихлопних труб автотранспорту.

Враховуючи дану ситуацію, з метою попередження пожеж, Чернігівською обласною державною адміністрацією, як і в переважній більшості регіонів України,  підготовлений документ стосовно тимчасових обмежень доступу населення й в'їзду автотранспорту в ліси, а також про перенесення дати відкриття полювання на більш пізній термін. Це пов'язано з тим, що люди під час відвідування лісів чи торфовищ часто ігнорують вимоги пожежної безпеки та не замислюються над наслідками. Тим часом навіть невелика іскра спричиняє пожежу й вогонь стрімко набирає силу, охоплює значну територію та безжально знищує все на своєму шляху. Лише уявіть собі, що в області вже сьогодні у лісах, на полях і луках площа пройдена вогнем складає майже 200 га.

За дотриманням згаданих вище запобіжних заходів, а також правил пожежної безпеки в лісах, паркових зонах, на полях і торфовищах будуть цілодобово пильно слідкувати рейдові бригади та патрулі з числа працівників міліції, лісового господарства та МНС. За грубі порушення протипожежного режиму застосовуватимуться заходи адміністративного впливу.

З цим Територіальне управління МНС у Чернігівській області закликає населення із зрозумінням поставитися й обов'язково дотримуватися тимчасово введених вимушених заборонних заходів. Пам'ятайте, що лише спільними зусиллями ми зможемо уникнути пожеж і зберегти навколишнє середовище від руйнівної сили вогню.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини