У Чернігові вже тисячна пара одружилась у рамках проекту "Шлюб за добу"
14 лютого – День всіх закоханих. Саме цього символічного дня багато закоханих пар вирішили одружитися. Серед них - Олег та Віта, їх офіційна весільна церемонія відбулася у міському Палаці культури ім.Радченка.
Реєстрація шлюбу пройшла у рамках проекту «Шлюб за добу». Тож Олег та Віта стали 1000-ою парою молодят, які скористалися перевагами цього проекту. У Чернігові одружитися за такою спрощеною процедурою можна вже протягом 2 років.
Привітати молодят прийшли близькі, друзі, серед запрошених і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
«Дивлячись на таку чудову пару, розумієш, як сильно вони один одного кохають. І вже навчилися пробачати та підтримувати один одного. Хочу побажати, щоб на вашому життєвому шляху було менше випробувань, а більше удачі та успіхів, поповнення в сім’ї», - побажав молодятам Владислав Атрошенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.