Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:09:04

Надзичайні події в Чернігівській області

06.08.2012   09:07

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 08 годину 5 серпня 2012 року

МНС

МНС

Пожежі

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 настилу в лісі, 2 сухої трави та 1 інша.

1. Пожежа сухої трави м. Бахмач, вул. Тиницька Об 11 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріального збитку не нанесено.

2. Пожежа настилу в лісі Семенівський р-н, біля м. Семенівка О 13 год. 50 хв. на території Радомського лісництва Семенівського Держлісгоспу (лісничий – Єрмоленко М.В.) сталася пожежа настилу в лісі на площі 0,12 га. Збитку не нанесено. Причина – встановлюється. Підрозділи МНС на гасіння не залучались.

3. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Войкова, біля буд. №45 О 15 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,003 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріального збитку не нанесено.

4. Пожежа сухої трави Менський р-н, біля с. Дягова О 18 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,0006 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Матеріального збитку не нанесено.

Події на водних об’єктах:

04 серпня 2012 року о 02 год. 00 хв. біля с. Ладинка, Чернігівського району, в р. Десна місцевими жителями піднято на поверхню тіло гр. Фотієва П.Г., 1955 року народження, який мешкав за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка 33-а, кв. 6. Причина смерті встановлюється.

Інші повідомлення:

04 серпня 2012 року о 08 год. 45 хв. в м. Чернігові, по вул. Бєлова, 21, кв. 64, в квартирі гр. Булатого А.В., 1979 р.н., внаслідок пошкодження побутового термометру, стався розлив ртуті. Особовим складом відділення РХБз АРЧ АРЗ СП м. Чернігів проведено демеркуризацію приміщення та вилучено ртуть в кількості 5 г.

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».