Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформаціяпро надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 лютого до 8:00 12 лютого 2019 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Стан доріг:
Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області державного значення техніка знаходилась у черговому режимі. Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.
Для допомоги власникам автотранспортних засобів щодо вивільнення їх зі снігових заметів та забезпечення руху транспорту підрозділи управління ДСНС України у Чернігівської області залучалися 2 рази, вивільнено 2 автомобіля, надано допомогу 3 особам.
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
Внаслідок несприятливих погодних умов (дощ з мокрим снігом) 11 лютого сталося пошкодження 1 ЛЕП 10 кВ в м. Борзна. Знеструмлена 1 трансформаторна підстанція, 81 абонент залишилися без електропостачання. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго».
Дорожньо-транспортні пригоди – 1 (за інформацією Управління превентивної діяльності ГУ НП в Чернігівській області):
На автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремя’ч біля м. Мена о 20 год. 49 хв. 11 лютого водій, керуючи автомобілем «CHERY AMULET», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та здійснив зіткнення з автомобілем «ВАЗ-21110». Внаслідок пригоди пасажир автомобіля «ВАЗ-21110» отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Менської центральної районної лікарні, після надання медичної допомоги відмовився від госпіталізації.
Пожежі в житловому секторі – 2 (за інформацією Управління ДСНС України у Чернігівській області):
- в м. Чернігові по вул. Тихій, 37 о 15 год. 12 хв. 11 лютого сталася пожежа житлового будинку (6х6 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна) та гаражу (2х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю будинку, покрівлю та перекриття гаражу, пошкоджено перекриття будинку, стіни будинку та гаражу. Причина пожежі та збитки встановлюються;
- в смт Добрянка Ріпкинського району по вул. Святодимитрівській, 88, квартира №1 та квартира №2 о 02 год. 20 хв. 12 лютого сталася пожежа житлового будинку (8х15 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено житловий будинок. Причина пожежі та збитки встановлюються.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 11 лютого до 20 години 12 лютого очікується хмарна погода, дощ з мокрим снігом, місцями слабке налипання мокрого снігу. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 7-12 м/с. Температура протягом доби 0-5º тепла.
По Чернігову очікується хмарна погода, дощ з мокрим снігом, слабке налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 1-3º, вдень 2-4º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.