Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 11:32:16

Оголошено конкурс на вільні радіочастоти у Чернігівській області

11.02.2019   15:27Агенцiя

11 лютого розпочався прийом заяв від телерадіоорганізацій на участь у 5-му конкурсі для розвитку місцевого радіомовлення. З-поміж 38 вільних частот 2 пропонуються на Чернігівщині.

На конкурс, оголошений Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, виставлено 1 середньохвильову та 37 FM-частот у 16 областях України.

Зокрема, у Чернігівській області запропонована вільна частота у м. Ічня (100,9 МГц, потужність – 0,1 кВт). Також на конкурс виставлено середньохвильову частоту у м. Чернігів (1,422 МГц, потужність — 0,2 кВт).

Вимогами до програмної концепції передбачено, що в загальному обсязі мовлення не менше 15% мають становити інформаційні передачі місцевої тематики. Також дозволяється ретрансляція програм Суспільного мовлення та Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України («Армія FM – військове радіо»). Граничний обсяг мовлення – 24 години на добу.

Заяви від телерадіоорганізацій на участь у конкурсі приймаються з 11 лютого до 12 березня 2019 року (до 18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ (тел.: (044) 234-97-13).

Підсумки конкурсу відповідно до п. б ч. 5 ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути підбиті до 10 травня 2019 року.


За інформацією представниці Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Чернігівській області Ірини Сенченко

Останні новини Чернігівщини

23 лютого: цей день в Україні і світі

23 лютого: цей день в Україні і світі 08:57

День 1461 Російська агресія - Day 1461 Russian aggression

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини