Під час обшуків поліція вилучила наркотиків на 60 тисяч гривень
Ніжинський відділ поліції спільно з прокуратурою провів санкціоновані обшуки у двох приватних будинках, в ході яких вилучив речовину рослинного походження та боєприпаси.
Перший обшук - у одному з приватних будинках Ніжина. У присутності господаря поліція виявила та вилучила понад 5кг висушених та подрібнених рослин конопель, які той зберігав з метою вживання. Окрім цього, правоохоронці знайшли в помешканні 25 набоїв різних калібрів.
Одночасно поліція провела санкціонований обшук у іншому будинку в Ніжинському районі. Раніше судимий (у тому числі за незаконне зберігання наркотичних засобів) господар зберігав вдома більше 1кг висушених та подрібнених рослин конопель, а також боєприпаси.
За цінами чорного ринку виявлені у двох домівках наркотики коштують орієнтовно 60 тисяч гривень. Вилучене направлено на дослідження для проведення експертиз, чоловіки дають свідчення.
Досудове розслідування здійснюється у кримінальних провадженнях, розпочатих за статтями «незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів без мети збуту» та «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.