На кордоні виявили авто з викраденими номерами
В міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич», на виїзд з України прибув автомобіль БМВ, що перебував на литовській реєстрації.
В ході проходження автомобілем прикордонного контролю відбулось спрацювання бази даних Інтерполу, згідно якої автомобіль викрадено в Україні в травні 2017 року.
В ході проведення додаткових перевірочних заходів встановлено, що сам автомобіль в розшуку не перебуває, а от номерні знаки, встановлені на ньому, належать викраденому автомобілю.
Про виявлення ознак адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 121-6 «Експлуатація без номерного знака, або з номерним знаком, що не належить цьому засобу, не відповідає вимогам стандартів чи закріплений у невстановленому для цьому місці» Кодексу України про адміністративні правопорушення, повідомлено правоохоронні органи.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О. Дудко
Останні новини Чернігівщини
Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20
У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.