Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 грудня, 01:00:03

У Чернігові триває процедура закупівель на ліквідацію токсичних ставків-накопичувачів

04.08.2012   08:54

Ліквідація ставків-накопичувачів рідких токсичних відходів, розташованих на полігоні твердих побутових відходів у Масанах, є пріоритетним завданням для місцевої влади.

Про це під час засідання Регіонального комітету з економічних реформ повідомив міський голова Олександр Соколов.

“Цю проблему категорично потрібно вирішувати. Полігон не настільки проблемний, як ці ставки-накопичувачі”, – наголосив він.

За словами міського голови, у ставках акумульовано 130 тис. м. куб рідких токсичних відходів. Експлуатація ставків зупинена у 2005 році, але досі їх не ліквідовано, що позначається на стані навколишнього середовища у Чернігові.

“Вже розроблена проектно-кошторисна документація з будівництва установки з ліквідації рідких токсичних відходів, зараз проводиться процедура закупівлі”, – сказав О.Соколов, уточнивши, що проектна потужність установки – переробка 50 куб. м. відходів на добу.

Міський голова уточнив, що для проведення робіт з утилізації у міському бюджеті є 5,5 млн. грн., що менше від потреби на 1 млн. грн. О.Соколов зауважив, що розв’язання проблеми значно прискорилося за участі обласної та центральної влади. Місто б погодилося взяти установку для ліквідації токсичних відходів у тимчасове користування, а потім передати іншим містам, адже проблема накопичення рідких токсичних відходів промислового виробництва не є унікальною у всеукраїнському масштабі.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.