Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 05:53:58

У міській раді планують підвищити відповідальність приватних управителів за прибирання територій

30.01.2019   09:30

Комунальна техніка повинна покращити якість прибирання снігу, щоб не було такого, що прибраний із проїжджої частини сніг опиняється на тротуарі.

Відповідальність керівників ОСББ та ОЖБК може підвищитися, якщо на кожному багатоповерховому житловому будинку встановити таблички з координатами управителів, відповідальних за прибирання та благоустрій прилеглої території. Про це Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив 29 січня на розширеній нараді за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Традиційно начальник КП "Муніципальна варта" Віталій Хрустицький доповів про стан прибирання снігу та льоду у дворах житлових будинків та бурульок на покрівлях будинків. Він продемонстрував фото з виправленими та нововиявленими порушеннями правил благоустрою. За його словами, минулого тижня було відпрацьовано 29 приписів для різних балансоутримувачів, також проводилася робота по іншим зауваженням, які були і є на даний час. Цього разу більшість недоліків знову стосується територій, які обслуговують ОСББ та ОЖБК.

- Пропоную зробити біля під’їздів кожного будинку таблички з координатами управителя, відповідального за прибирання території, - сказав міський голова та додав, що це підвищить відповідальність керівника. Крім того, ці таблички коштуватимуть місту недорого. Потрібно визначитися, з якого матеріалу краще їх зробити. А якщо керівники ОСББ та ОЖБК й надалі не реагуватимуть на зауваження, то треба їх штрафувати.

Начальник КП "Муніципальна варта" зауважив, що важливо, щоб мешканці, які звертаються до міського контакт-центру та повідомляють про випадки порушення благоустрою біля їхніх будинків, додавали ще й фото цієї території.

Міський голова запропонував на наступній нараді проаналізувати звернення громадян, які повідомляли безпосередньо через міський контакт-центр про відповідні порушення.

- Потрібно управлінню житлово-комунального господарства, КП «Муніципальна варта» та міському контакт-центру спільно опрацювати систему таких повідомлень щодо якості прибирання у місті, - прокоментував Владислав Атрошенко. – Я думаю, що спільними зусиллями ми зможемо скоротити терміни від зауваження до впорядкування ситуації. І взагалі залучити до цієї роботи більше людей, що дозволить мати більшу кількість інформації від мешканців та якісніше її відпрацьовувати.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

14 жовтня – свято Покрови

14 жовтня – свято Покрови 10:45

14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці.

14 жовтня - День Українського козацтва

14 жовтня - День Українського козацтва 10:40

Зародження і формування української народності відбулося в XII-XV ст. на основі південно-західної частини східнослов’янського населення, яке входило раніше до складу Київської Русі (IX-XII ст.).

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни)

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни) 10:38

Свято День захисника України відзначається у другій декаді жовтня і є неробочим днем. Встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи Дня захисника України широко підтримуються по всій країні. Дуже популярне свято.

Що святкуємо 14 жовтня? 16:32

Покрова Пресвятої Богородиці 2019: традиції, заборони, та що ще святкуємо 14 жовтня

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини