Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 вересня, 17:08:24

У міській раді планують підвищити відповідальність приватних управителів за прибирання територій

30.01.2019   09:30

Комунальна техніка повинна покращити якість прибирання снігу, щоб не було такого, що прибраний із проїжджої частини сніг опиняється на тротуарі.

Відповідальність керівників ОСББ та ОЖБК може підвищитися, якщо на кожному багатоповерховому житловому будинку встановити таблички з координатами управителів, відповідальних за прибирання та благоустрій прилеглої території. Про це Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив 29 січня на розширеній нараді за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Традиційно начальник КП "Муніципальна варта" Віталій Хрустицький доповів про стан прибирання снігу та льоду у дворах житлових будинків та бурульок на покрівлях будинків. Він продемонстрував фото з виправленими та нововиявленими порушеннями правил благоустрою. За його словами, минулого тижня було відпрацьовано 29 приписів для різних балансоутримувачів, також проводилася робота по іншим зауваженням, які були і є на даний час. Цього разу більшість недоліків знову стосується територій, які обслуговують ОСББ та ОЖБК.

- Пропоную зробити біля під’їздів кожного будинку таблички з координатами управителя, відповідального за прибирання території, - сказав міський голова та додав, що це підвищить відповідальність керівника. Крім того, ці таблички коштуватимуть місту недорого. Потрібно визначитися, з якого матеріалу краще їх зробити. А якщо керівники ОСББ та ОЖБК й надалі не реагуватимуть на зауваження, то треба їх штрафувати.

Начальник КП "Муніципальна варта" зауважив, що важливо, щоб мешканці, які звертаються до міського контакт-центру та повідомляють про випадки порушення благоустрою біля їхніх будинків, додавали ще й фото цієї території.

Міський голова запропонував на наступній нараді проаналізувати звернення громадян, які повідомляли безпосередньо через міський контакт-центр про відповідні порушення.

- Потрібно управлінню житлово-комунального господарства, КП «Муніципальна варта» та міському контакт-центру спільно опрацювати систему таких повідомлень щодо якості прибирання у місті, - прокоментував Владислав Атрошенко. – Я думаю, що спільними зусиллями ми зможемо скоротити терміни від зауваження до впорядкування ситуації. І взагалі залучити до цієї роботи більше людей, що дозволить мати більшу кількість інформації від мешканців та якісніше її відпрацьовувати.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 127, одужали 45, померли четверо 16:16

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 25 вересня в області зафіксовано 127 нових випадків COVID-19.

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами

У Чернігівській ОДА обговорили проєкт Регіонального плану управління відходами 12:41

У четвер, 24 вересня відбулося засідання робочої групи щодо розробки проєкту Регіонального плану управління відходами у Чернігівській області, яке провів заступник голови Чернігівської ОДА Олександр Савченко.

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу

Прилуки: нагороджено переможців літературного конкурсу "Місто моє" 12:33

З нагоди відзначення 935-ї річниці міста Прилуки відділом культури і туризму міської ради спільно з Прилуцькою центральною бібліотекою імені Любові Забашти запроваджено літературний конкурс «Місто моє».

З 28 вересня Ніжин переходить до

З 28 вересня Ніжин переходить до "помаранчевої" зони 12:25

У четвер, 24 вересня Держкомісія з ТЕБ і НС встановила нове епідемічне зонування з 28 вересня, Ніжин та Носівський район перейшли у "помаранчеву" зону, в області не залишилося "червоних" зон.

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах

Щоб навчання довше тривало в звичайному режимі, в Чернігові посилять запобіжні заходи в навчальних закладах 12:22

З огляду на те, що з початком осені збільшується інтенсивність обміну інфекціями, до яких тепер додався і небезпечний ковід, у Чернігові посилять застережні заходи у школах і дитячих садочках. Таке розпорядження керівнику управління освіти дав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 24 вересня.