Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 05:57:13

Тринадцять школярів з Чернігівщини стали переможцями в акції ПриватБанку

30.01.2019   09:10Агенцiя

ПриватБанк оголосив переможців першого етапу акції для дітей - “Вирушайте в подорож до Legoland у Німеччині”. Подарунки отримали і 13 школярів з м. Прилук, Ніжина, Козельця, Варви Чернігівської області та Чернігова. Акція триває з 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року.За умовами акції дітям потрібно мати Картку Юніора Mastercard, зареєструватись на сайті та розрахуватись безготівково карткою на суму не менше 20 гривень.

“Щиро вітаємо юніорів-переможців першого етапу акції з Чернігівщини. Чернігівці отримали 7 чашок та 6 сумок на пояс. Щомісяця ПриватБанк і Mastercard розігрують в цій акції 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків”, - розповіла Людмила Герасько, керівник напрямку “ЮніорБанк” Чернігівського РУ ПриватБанку.

Діти, що отримують заохочувальні призи, продовжують участь у розіграші головного призу акції - неймовірної подорожі до Legoland у Німеччині для родини до 4 осіб.

ЮніорБанк - фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, яка стартувала у 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк був визнаний однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки "Освіта та кар'єра", яку щорічно проводять Міністерство освіти і Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні.

Останні новини Чернігівщини

14 жовтня – свято Покрови

14 жовтня – свято Покрови 10:45

14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці.

14 жовтня - День Українського козацтва

14 жовтня - День Українського козацтва 10:40

Зародження і формування української народності відбулося в XII-XV ст. на основі південно-західної частини східнослов’янського населення, яке входило раніше до складу Київської Русі (IX-XII ст.).

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни)

14 жовтня - День захисника України (День захисників Вітчизни) 10:38

Свято День захисника України відзначається у другій декаді жовтня і є неробочим днем. Встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи Дня захисника України широко підтримуються по всій країні. Дуже популярне свято.

Що святкуємо 14 жовтня? 16:32

Покрова Пресвятої Богородиці 2019: традиції, заборони, та що ще святкуємо 14 жовтня

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини