Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 4 грудня, 08:19:15

Редактори Чернігівщини: "Співпраця з ОТГ та місцевим бізнесом – цікава можливість для розвитку роздержавленої районки"

29.01.2019   14:15Агенцiя

Редактори роздержавлених газет Київської та Чернігівської областей про семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту в Чернігові.

Олена Компанець, редактор газети «Промінь медіа». Мій висновок: не можна не розвиватися. Учорашній день нам не підходить – нам підходить нове. Медіа ринок розвивається, розвиваються громади, наш інформаційний простір стає зовсім іншим. І мені захотілося змінитися. Я буду змінюватися, буду ще більше контактувати зі своєю громадою. Буду йти вперед, буду переконувати, що альтернативі місцевій пресі немає, і ніяке інше медіа не напише те, що може написати районка.

Світлана Томаш, директор ТОВ «Новини городнянщини». Семінар дуже насичений, багато інформації. Можливість написання проектів зацікавила. Будемо працювати над проектом, який дозволить збільшити тираж видання.

Валентин Владіміров, директор, головний редактор газети «Вісник Кагарличчини». Мої очікування, справдились – я, навіть, почув більше. Дуже вдячний за можливість звернутися за консультацією у подальшому - це ще один дуже важливий момент. Буду пробувати працювати у проектах.

Олександр Назаренко, головний редактор газети «Наше Слово». Хоч я маю досвід роботи із грантами, інформація була дуже корисною. Дізнався досить багато того, що не враховував раніше під час підготовки проектів. Тепер зможу робити заявки більш ефективними, і вони будуть краще схвалюватися донорами – з’явився додатковий оптимізм. А якщо брати суто конкретику, то спільно з Іриною будемо працювати над темою, яку тут опрацьовували. Спробуємо подати проект на конкурс.

Гавриш Катерина, редактор газети «Нові горизонти». Я ніколи проектів не писала, і навіть приблизно собі не уявляла що це і про що це. Сьогодні отримала максимально багато корисної інформації: вже уявляю, що таке проект, що таке ідеї, як їх можна відбирати, як можна виграти конкурс. Навіть дещо навчилася як писати, на що треба звернути увагу, а на що ні – бо це не вплине на результат. Ми видаємо газету, а я хочу створити ще й вебсайт, проте поки що не знаю як це реалізувати. Але наша зустріч дала поштовх, і я точно буду рухатися уперед. Дуже дякую за семінар.

Ірина Гайова, директор ТОВ «Маяк медіа». Ми із Олександром вже дорогою сюди почали обговорювати спільний проект, а тут його доопрацювали і отримали схвалення від колег. Отже, ідея має право на життя. Крім того, я для себе вирішила подумати над проектами, які можна запропонувати нашим місцевим бізнесменам. Дякуючи вам у мене з’явилися саме такі ідеї.

Ольга Чернякова, відповідальний секретар Чернігівської обласної організації НСЖУ. Я людина, яка тільки мріє стати редактором. Я зрозуміла критерії відбору проектів донорами, звернула увагу, що має бути чітке формулювання мети проекту і етапів його виконання. Буду розповідати людям, що таке грантові проекти і як можна з цього скористатися.

Олена Кузьменко, директор, газета «Вісник Сосничини». Як для мене – людини, яка ніколи не писала проектів – одного заняття малувато. Але цей семінар дав важливий поштовх, і вже з понеділка буду більше уваги приділяти співпраці з ОТГ або із інвесторами. Раніше на це ми звертали мало уваги, а тепер прийшов час. Будемо вчитися

Семінар з сучасних практик ефективного медіа менеджменту «Успішне медіа та проектний підхід: як це робити» був організований 18 січня у місті Чернігів Українською Асоціацією Медіа Бізнесу (УАМБ) в рамках проекту «Посилення економічної самостійності та цінності місцевих медіа для місцевої громади», який реалізовується за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. У ньому взяли участь 9 керівників місцевих газет Чернігівської та Київської областей, які вже завершили процес роздержавлення.

Семінар у Чернігові – сьомий з 10, які проведе УАМБ у різних містах України. Мета – допомогти редакторам та керівникам роздержавлених газет обмінятися досвідом, подивитися ширше на роль місцевого медіа та навчитися будувати роботу місцевого видання як проектну. Адже сучасне місцеве медіа – це ефективна платформа для обміну інформацією та пошуку нових можливостей для усіх місцевих груп: підприємців, активістів, влади, мешканців. І основні ролі такого успішного медіа - ширші, аніж просто «інформування про важливе». Крім того, успішне медіа – це те, яке реалізовує багато різних проектів, а ще будує свою діяльність саме як проектну.

На кожному семінарі учасники обговорюють власні ідеї проектів – і це є першим практичним результатом участі. Крім того, триває прийом заявок на конкурс проектів для місцевих медіа, за результатами якого 10 проектів-переможців отримають гроші на реалізацію своїх ідей.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

АНОНСИ ПОДІЙ