Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 03:16:07

Тільки за минулий тиждень до травмпункту звернулося більше 330 осіб, із них 30 госпіталізовано

29.01.2019   10:16

Ожеледиця, негода та недостатній стан готовності міста до зимових погодних умов спричинив суттєве зростання звернень до травмпунктів. Зокрема, до травмпункту другої міської лікарні лише за один тиждень, минулий, звернулося більш 330 осіб, 30 з яких − негайно госпіталізовано.

За інформацією завідувача травматологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2 Сергія Кушніра, такого завантаження у травмпункті та травматологічному відділенні не було за всі 26 років існування медичного закладу.

− Жодного року не було так, щоби відділення працювало з таким перевантаженням – 88 осіб лікуються у відділенні, яке розраховано на 60 ліжок! Такого не було, щоб за тиждень провели 28 планових оперативних втручань. Усім пацієнтам надана кваліфікована медична допомога, – коментує Сергій Кушнір.

Як додав лікар-травматолог Ігор Хандога, який був черговим у травмпункті 24 січня, у середньому щодня звертається близько 60 осіб, з яких майже дві третини – це ті, хто травмований на вулиці. В основному, це травми верхніх та нижніх кінцівок, травми грудної клітки, голови.

Аби не потрапити на лікарняне ліжко, наголошують лікарі, треба уважніше дивитися під ноги, при падінні групуватися та носити спеціальне зимове взуття з протекторами.


Управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини спільно з СБУ затримала групу наркодилерів та ліквідувала лабораторію з виробництва психотропів промислових масштабів 18:24

Поліцейські Чернігівщини спільно з СБУ припинили діяльність потужної нарколабораторії, де наркоділки виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по всій території України.

Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу 17:29

З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 16:52

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51

В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини