Апарат холтера у Ніжинській центральній міській лікарні ім. М. Галицького
25 січня у Ніжинській центральній міській лікарні імені Миколи Галицького відбулося вручення давноочікуваного сучасного медичного приладу – апарату холтера придбаного за рахунок субвенції з державного бюджету у сумі 150 тис. грн. Це портативне діагностичне обладнання, яке використовують для вивчення роботи серця.
З цієї нагоди до лікарні завітали перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, народний депутат України Олександр Кодола, яких приймав головний лікар Ніжинської центральної міської лікарні ім.Миколи Галицького Олександр Костирко та персонал, який буде безпосередньо працювати з обладнанням.
Григорій Олійник зазначив, що це черговий крок до поліпшення медичного обслуговування жителів ніжинської об’єднаної територіальної громади та побажав подальшого розвитку Ніжинській центральній міській лікарні пообіцявши подальшу підтримку місцевої влади.
Використання апарату дасть можливість лікарям вживати ефективних заходів для лікування серцевих захворювань, а також повністю виліковувати гіпертонію, інфаркт, атеросклероз. Процедура діагностики за допомогою цього приладу включає два етапи. На першому етапі цей апарат програмують і закріплюють на пацієнта. На другому етапі діагностики, який закінчується або через 24 години, або через три доби прилад знімається. З нього зчитується інформація спеціальним пристроєм і заноситься в комп'ютер, де обробляється.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено людину: поліція задокументувала наслідки чергового воєнного злочину 17:10
Вчора вдень росіяни атакували безпілотниками одне із сіл Семенівської громади Новгород-Сіверського району.
Про старт опалювального сезону, інтеграцію ветеранів, впровадження проєктів від Мінсоцполітики – на засіданні Чернігівського Офісу Конгресу місцевих і регіональних влад 16:39
Питання життєдіяльності регіону – у фокусі сьогоднішнього розширеного засідання Чернігівського регіонального Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
В Чернігівському районі поліцейські затримали підозрюваного у завданні тяжких тілесних ушкоджень знайомому 15:16
Поліцейські відділення № 2 (селище Ріпки) Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 31-річному жителю одного з сіл Добрянської громади Чернігівського району.
Оперативна інформація станом на 21 жовтня: місто працює в умовах блекауту 14:35
20 жовтня 2025 року армія російської федерації завдала ударів по енергетичній інфраструктурі Чернігівської області.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 14:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.