Контрабандні цигарки в Україну не потрапили
Пасажирка рейсового автобуса "Гомель - Чернігів" намагалась незаконно ввезти в Україну майже 700 пачок цигарок.
2 серпня під час здійснення митно-прикордонного контролю у пункті пропуску "Нові Яриловичі" у багажному відділенні рейсового автобуса співробітники митниці та прикордонники виявили незадекларований вантаж тютюнових виробів.
У поліетиленовому пакеті та двох картонних коробках знаходилось 698 пачок цигарок з фільтром білоруського виробництва. Власником виявлених цигарок визнала себе громадянка України, яка не заявила про наявність цигарок в митній декларації.
Співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Тютюнові вироби у кількості 698 пачок (або 13960 цигарок) вилучені.
УВАГА: згідно норм діючого митного законодавства громадяни можуть ввозити в Україну тютюнові вироби у кількості: 200 цигарок або 50 сигар чи 250 грам тютюну (або 250 грам цих виробів).
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.