"Новий Чернігів" з лютого транслюватиметься цілодобово у цифровому форматі
22 січня на розширеній нараді генеральний директор КП «ТРА "Новий Чернігів» Ольга Капустян доповіла про результати роботи у 2018 році та перспективи на новий рік.
За її словами, минулий рік для телерадіоагентства «Новий Чернігів» став черговим етапом розвитку та стартом перспективних проектів. У лютому підприємство отримало ліцензію Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення на трансляцію 24 години на добу у сучасному цифровому форматі.
З переходом на "цифру" телеканал змінив формат мовлення. Це більш комфортна для телеглядачів "картинка" при перегляді програм. Підприємство придбало нове знімальне обладнання, сучасне оздоблення студій та павільйонів.
Крім того, минулого року значно розширився колектив підприємства. Пошук спеціалістів тривав довго, але в результаті вдалося залучити як професіоналів, так і перспективну молодь.
У вересні телеканал розпочав мовлення на 31-му цифровому каналі, починаючи з 8 годин на добу. Вже з 21 січня канал веде мовлення протягом 16 годин. А на початку лютого транслюватиметься 24 години на добу.
Після відключення аналогового сигналу по всій Україні телеканал «Новий Чернігів» продовжив мовлення на аналогових частотах, як мовник прикордонної області. Проте 31 січня закінчується ліцензія на аналогове мовлення. Натомість свої сили та потужності телеканал зосередить на виробництві цікавого і корисного контенту та формуванню нової цілодобової сітки мовлення на цифровому каналі. Залучатиметься також контент національного та іноземного виробництва.
У цьому осінньо-зимовому телевізійному сезоні вже стартували нові проекти. Це «Напросилися», «Бізнес-ланч», «Будмайданчик», «Віз безвіз» та ін. Додалися передачі, які ведуть діти - «Вподобайко», «Сам вдома», «Шпаргалка».
З лютого стартуватимуть нові проекти – програма «Успішна Я», телемости, де говоритимуть про головні реформи в Україні.
Новини, якими активно цікавляться чернігівці, розміщуються також на сайті телеканалу, на каналі Youtube, а також на сторінках «Новий Чернігів» та «Факт-новини» у мережі Facebook.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що телеканал повинен докладати максимум креативності, щоб контент був корисним, цікавим та популярним серед глядачів, які переходили б з інших каналів і дивилися чернігівські новини.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.