Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 14:04:43

Поліція викрила групу молодиків, причетних до серії квартирних крадіжок

23.01.2019   07:16

Оперативники кримінальної поліції Чернігівського відділу поліції встановили особи чотирьох студентів, які обікрали кілька орендованих квартир. Частину викраденого майна вилучено.

Молоді люди використали чужий паспорт, щоб винайняти квартиру. А під час відпочинку в помешканні задумали отримати легкі гроші, викравши з квартири побутову техніку. Адже власники житла укомплектовують квартири, які здають, усією необхідною технікою для зручності клієнтів.

Побутову техніку, що стала першою «здобиччю» молодиків, вони здали в ломбард. За тиждень компанія пригадала, що ключі від квартир, призначених для найму подобово, клієнти часто кидають у поштові скриньки. І в одному з будинків їм вдалося зірвати «джек-пот».

Проникши в квартиру, молодики насамперед винесли дрібні речі. Під час другої ходки вони за допомогою авто відвезли в ломбард великогабаритну техніку.

Зловмисники думали, що їм це зійде з рук, але власники квартир звернулися по допомогу до поліції. У ході комплексу розшукових заходів оперативники кримінальної поліції вийшли на слід осіб, які мають причетність до цих крадіжок, та невдовзі затримали їх. Частину викрадених речей поліцейські вилучили.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

За матеріалами СБУ реальний термін ув’язнення отримав ділок, який на Чернігівщині виготовляв вибухівку для продажу

За матеріалами СБУ реальний термін ув’язнення отримав ділок, який на Чернігівщині виготовляв вибухівку для продажу 14:01

За доказовою базою Служби безпеки 5 років позбавлення волі отримав зловмисник, який займався виготовленням саморобної вибухівки та маскував її під вогнегасники.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56

Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

21 січня: цей день в Україні і світі

21 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини