Рятувальники надали допомогу жінці, яка провалилася під тонку кригу на р. Десна
21 січня о 08:12 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в районі готелю «Брянськ» на відстані близько 100 метрів від берега провалилась під тонку кригу річки Десна 37-річна жінка.

Крики про допомогу почули рибалки, які й дістали її з крижаної води та викликали рятувальників.
Надзвичайники оперативно транспортували жінку у тепле приміщення лазні, де її оглянули та надали допомогу працівники бригади швидкої медичної допомоги.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression