У Головному управлінні Нацполіції Чернігівщини розповіли про набір кандидатів на службу в поліцію
З представниками мас-медіа зустрівся начальник сектору відбору та атестування поліцейських управління кадрового забезпечення обласної поліції Сергій Писаренко.
Відкриваючи прес-конференцію, керівник рекрутингового підрозділу обласної поліції поінформував присутніх про процедуру працевлаштування майбутніх поліцейських. Так, насьогодні добір у поліцію відбувається за двома напрямками: добір курсантів вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, та добір на вакантні посади в поліції на конкурсній основі.
Сергій Писаренко звернув увагу журналістів на переваги навчання у відомчих вишах, адже держава безкоштовно забезпечує курсантів:
поліцейським одностроєм (форменим одягом);
проживанням у сучасних гуртожитках;
харчуванням;
медичною допомогою та лікуванням;
навчанням на найвищому рівні викладання дисциплін науково-педагогічним складом із досвідом практичної роботи з використанням найсучасніших інформаційних технологій та комп'ютерної техніки;
проходження практики у підрозділах Національної поліції;
грошовим забезпеченням.
Також курсантам гарантовано стовідсоткове працевлаштування з гідним грошовим забезпеченням, а період навчання зараховується до вислуги років в поліції.
Українську молодь запрошують здобути освіту 7 вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання:
1) Національна академія внутрішніх справ (м. Київ);
2) Харківський національний університет внутрішніх справ (м. Харків);
3) Одеський державний університет внутрішніх справ (м. Одеса);
4) Львівський державний університет внутрішніх справ (м. Львів);
5) Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (м. Дніпро);
6) Донецький юридичний інститут МВС України (м. Кривий Ріг);
7) Луганський державний університет внутрішніх справ Е.О. Дідоренка
(м. Сєвєродонецьк).
При вступі до вищих навчальних закладів кандидатам на навчання, окрім онлайн реєстрації за посиланням https://nabir.np.gov.ua/ та подачі документів до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП, кандидати мають бути готові пройти військово-лікарську комісію та здати нормативи з фізпідготовки.
Сергій Писаренко акцентував увагу, що добір в поліцію з числа цивільних осіб здійснюється у декілька конкурсних етапів, кожен з яких кандидат повинен пройти успішно:
1. Заявка на участь у конкурсі - заповнення онлайн анкети та надання необхідних документів;
2. Тестування - оцінка рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань;
3. Медичне обстеження - медичний огляд з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я;
4. Перевірка рівня фізичної підготовки – виконання вправ на силу та витривалість;
5. Психологічне тестування - визначення психологічного портрету кандидата та проведення з ним психологічного інтерв’ю;
6. Співбеседа поліцейського з комісією - оцінка відповідності кандидата вимогам до посади;
7. Спеціальна перевірка - перевірка відомостей про кандидатів щодо існування обмежень, пов'язаних із прийняттям на службу до поліції.
Також для успішного проходження співбесіди керівник сектору порадив кандидатам на службу ознайомитися та вивчити положення Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції», а також ознайомитись із переліком питань, які Ви можете знайти на офіційному веб-сайті Національної поліції за посиланням https://nabir.np.gov.ua/ в розділі «Довідка» - «Порядок проведення конкурсу» в етапі тестування.
На службу в поліцію можуть бути прийняті громадяни України віком від 18 років, які мають повну середню загальну освіту (за умови відсутності офіцерського військового чи спеціального звання) на вакантні посади молодшого складу поліції:
- поліцейський ізолятору тимчасового тримання;
- поліцейський сектору реагування патрульної поліції;
- помічник чергового сектору реагування патрульної поліції;
- поліцейський відділення конвойної служби ізолятору тимчасового тримання;
-поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятору тимчасового тримання;
- поліцейський з логістики, обліку та зберігання речових доказів і озброєння.
Кандидати, які мають вищу освіту, можуть претендувати на посади середнього складу поліції:
- слідчий (освіта - вища юридична, освітній рівень «бакалавр»);
- оперуповноважений;
- інспектор сектору реагування патрульної поліції;
- дільничний офіцер поліції.
Підсумовуючи результати зустрічі з журналістами, начальник сектору відбору поліцейських Сергій Писаренко висловив упевненість, що з будь-яких питань кандидати на службу можуть звернутися за роз’ясненнями до підрозділів кадрового забезпечення відділів та (відділень) поліції, який знаходиться у їх населеному пункті або безпосередньо до сектору відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 116 А, каб. 102 та отримання індивідуальної консультації зателефонувати за тел. 050-46-47-020, 067-46-91-128.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.